AVVISO DOPOSCUOLA - OBAVIJEST PRODUŽENI BORAVAK

Autor: Robert Vukušić, 1. 9. 2020.

Spettabili genitori,

siamo estremamente spiacenti nell'informarvi che nel rispetto delle Istruzioni del Ministero della Scienza e dell'Istruzione e delle raccomandazioni dell'Istituto croato per la salute pubblica e della Città di Fiume in merito al servizio del doposcuola, siamo costretti ad organizzarlo esclusivamente per gli allievi delle classi Ia, Ib, IIa e IIb - secondo i criteri d'iscrizione.

Considerando quanto detto sopra, non siamo in grado di offrire il servizio del doposcuola agli allievi delle altre classi. Per l’organizzazione del doposcuola nelle altre classi stiamo in attesa della risposta della task force della Protezione civile.

Certi della vostra comprensione, ci scusiamo per il disagio.

Cordialmente,

La Direzione scolastica

Poštovani roditelji,

Neizmjerno nam je žao obavijestiti Vas da poradi poštivanja Uputa Ministarstva znanosti i obrazovanja i Preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Grada Rijeke vezano uz organizaciju produženog boravka učenika, primorani smo organizirati isti isključivo za učenika I.a, I.b, II.a i II.b razreda - sukladno kriterijima upisa.

Sukladno navedenom nismo u mogućnosti organizirati produženi boravak za učenike ostalih razreda. Za mogućnost organizacije produženog boravka za ostale razrede, u iščekivanju smo odgovora kriznog stožera Civilne zaštite.

Nadamo se razumijevanje te se ispričavamo na nastaloj neugodnosti.

S poštovanjem,

Uprava Škole